+420 737 404 530
electronic@electronic.cz

Pohony bran a vrat

pohony bran a vrat

pohony bran a vrat

Teprve s dálkově ovládaným pohonem je vjezdová brána komfortní.

Nabízíme kompletní montáž a záruční i pozáruční servis automatických vratových pohonů pro křídlové a posuvné brány od firmy Proteco (It).

 Proč zvolit naše služby a pohony Proteco ?

  • Pohony bran a vrat Proteco jsou díky své kvalitní konstrukci bezproblémově funkční za jakéhokoliv počasí a to i ve velkých mrazech, nebo v horkých letních měsících. Hlavní výhodou pohonů Proteco je použití kvalitních konstrukčních prvků, velmi tichý chod motorů a spolehlivost. Přesně tak, jak očekáváte.

  • Pro vaši novou vjezdovou bránu by to přirozeně neměl být libovolný pohon, nýbrž kvalitní výrobek, na který se můžete každý den spolehnout. Toto Vám zajistí pohony bran a vrat Proteco s profesionální instalací od nás.

  • Nabízíme Vám zkušenosti v oboru již 14 let a za tu dobu jsme již instalovali nebo servisovali více než stovky různých pohonů bran a vrat. Protože se úzce specializujeme na pohony bran a vrat značky Proteco, můžete se spolehnout, že budete spokojeni.

  • Robustní kovové provedení motorů, žádné obyčejné plastové díly s životností 2 roky, žádné kompromisy. To jsou pohony bran a vrat Proteco.

  • Ovládání pohonů vrat je možné také pomocí mobilního telefonu – prozvoněním. Nemusete u sebe tak stále nostit dálkový ovladač nebo řešit, zda jste nekde poblíž.

Sady pro dvouřídlé brány

Sady obsahují: 2 velmi kvalitní a silné motory dle typu brány (váha, rozměry), 2 klíče na odblokování převodovky v případě výpadku el. energie u každého pohonu, držáky motorů i pístů, rozběhový kondenzátor, řídící jednotku s programovacím režimem a přijímačem dálkového ovládání 433,92MHz, maják Profesional, klíčový spínač, pár ochranných fotobuněk, 2x dálkový ovládač 3 kanálovým ovládáním – můžou se ovládat až 3 různá vrata nebo brány apod. Vše je dodáváno v jedné přepravní krabici i s podrobným návodem na montáž pohonu zapojení a programování řídící elektroniky.

Pohon vrat Proteco

KIT Lever 400P – Sada pro dvoukřídlou bránu max. délka křídla 2,75 m a max. váha křídla 350 kg.

Pohony vrat Proteco

KIT Ace 4 – Sada pro dvoukřídlou bránu do náročného provozu a pro těžké brány do 8m délky.

Pohony vrat Proteco

KIT Advantage – Sada pro dvoukřídlou bránu na širokých sloupcích.

Sady pro posuvné a nesené brány

Sady obsahují: velmi výkonný pohon s řídící programovatelnou jednotku, přijímač dálkového ovládání 433,92MHz, maják Profesional, klíčový spínač, pár ochranných fotobuněk, 2x dálkový ovládač se 3 kanálovým ovládáním – můžou se ovládat až 3 různá vrata nebo brány apod., motor s převodovkou a klíčem pro odblokování v případě výpadku el. energie, základovou desku pod motor s nastavitelnou výškou, 4m hřebenu, spojovací prvky a podrobný instalační manuál.

Pohon vrat Proteco

KIT Mover 5 – Sada pro posuvnou bránu do 500kg.

Pohon vrat Proteco

KIT Mover 8 – Sada pro posuvnou bránu do 800kg.

Pohon vrat Proteco

KIT Mover 15- Sada pro posuvnou bránu do 1500kg.

Ovládání pohonů bran a vrat Proteco

Dálkový ovladač Proteco

Dálkový ovladač Proteco

Dálkovým ovladačem
Dodávané sady pohonů bran a vrat Proteco obsahují v ceně 2 ks. Lze přidat neomezené množství dálkových ovladačů. Ovladače mají 3 samostatná tlačítka, takže 1 můžete využít právě na ovládání brány a daší tlačítka jsme schopni naprogovat a sjednotit třeba s ovládáním vašich garážových vrat nebo další jiné brány, která nemusí být ani od f. Proteco. Velkou výhodou tak je použití jednoho dálkového ovladače na více zařízení.

Klíčový spínač

Klíčový spínač Proteco

Klíčovým spínačem
v dodávaných sadách pohonů bran a vrat Proteco je v ceně “ klíčový spínač a klíče „. Je to klabička s klasickou vložkou pro klíč, která se instaluje kdekoliv, zpravidla na vnitřní stranu sloupku brány. Jednoduchým zasunutím a pootočením příslušného originálního klíče, ovládáte pohon vrat jako dálkovým ovladačem. Vhodné jako rezervní ovládání, pokud u sebe nebudete mít právě dálkový ovladač. Stejně tak lze nainstalovat jednoduchý tlačítkový spínač, kde nepotřebuejte žádný klíč (instaluje se převážně jako skryté tlačítko). Klíčový spínač i tlačítko je možné instalovat také ve větší vzdálenosti od brány, např. domu ke dveřím, na recepci nebo do kanceláře.

mobilem

Ovládání brány mobilním telefonem

Mobilním telefonem, prozvoněním
Jedná se o nejkomfortnější způsob ovládání pohonů bran a vrat Proteco, protže nepotřebujete žádný dálkový ovladač. Tato nadstavba není současí klasické dodávané sady pohonů ale instaluje se jako doplněk. Je možné bránu jednodušše ovládat z jakéhokoliv telefonu, nebo lze také navolit vybraná telefonní čísla uživatelů, kteří budou moci bránu takto ovládat. Díky tomuto GSM ovládání, můžete bránu otevřít a zavřít prakicky odkudkoliv.

Kompletní montáž pohonů vrat a bran Proteco

Zaměření instalace a vypracování cenové nabídky provádíme zdarma. Přímo u Vás na objektu Vám doporučíme ten správný typ pohonu vrat neo brány. Instalace pohnů bran a vrat provádíme kompletně vč. realizace přívodů elektřiny a kabelových rozvodů např. pro bezpečnostní fotobuňky, majáček a další prvky. Instalujeme také věškré potřebné příslušenství, jako jsou koncové dorazy vč. realizace betonových základů. Motory upevňujeme na vrata a brány nejčastěji technologií svařováním nebo šrouby, do zděných sloupků upevníme motory pomocí chemické kotvy nebo speciálních kotvících šroubů. Každá instalace je individuální, stejně jako požadavky našich klientů. Naší proiritou je Vaše spokojenost a to jak po stránce bezproblémového chodu pohonů, tak i po stránce designové.

Rozhodli jste se pro realizaci zakázky s námi ?

  • Kontaktujte nás a domluvíme se na termínu zaměření instalace. Zaměření provedeme v co nejkratším termínu, zpravidla do 24 hodin.

  • Následně zdarma vypracujeme cenovou nabídku vhodného pohonu pro vaše vrata nebo bránu a odešleme na Váš email.

  • Jakmile obržíme vaší objednávku, domluvíme termín instalace, běžně do 1 týdne.

  • Instalace jednoduchého, dálkově ovládaného pohonu vrat např. k rodinému domu nezabere více než 1 den. Záleží však na stavební připravenosti a případné instalaci dalších doplňkových prvků.

Pohony bran a vrat Proteco

Pohony bran a vrat od vyrobce Proteco