+420 737 404 530
electronic@electronic.cz

Jablotron 100

zabezpečovací systémy a alamy

Alarm Jablotron 100 s revolučním systémem ovládání a nabídkou unikátní celkové ochrany.

K alarmům JABLOTRON získáte službu Celková ochrana na 3 měsíce zdarma!

Elektronický zabezpečovací systém určený k ochraně objektů. Umožňuje kombinovat bezdrátové i drátové detektory, dle potřeby objektu a zákazníka. Je vhodný pro byty, rodinné domy, ale i obchody, kanceláře, sklady nebo rozsáhlé objekty. Signalizuje poplach vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Systém nabízí také domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem). Díky bezplatné internetové samoobsluze můžete Jablotron 100 ovládat z vašeho počítače nebo chytého telefonu odkudkoliv. Ústřednu Jablotron 100 lze ovládat až 300 uživatelskými kódy.

7 DŮVODŮ PRO VOLBU ALARMU JABLOTRON 100

segmenty

Snadné ovládání – JABLOTRON 100 je první alarm, kterému díky revolučnímu systému ovládání každý ihned porozumí a nebudese ho bát. Jednoduchým stiskem příslušného zeleného / červeného tlačítka a zadáním správného kódu nebo přiložením čipu objekt zajistíte nebo odjistíte. Ještě jednodušší je ovládání například garážových vrat, vjezdové brány, předokeních rolet, nebo zavlažovacího systému. Jednoduše stisknete příslušné tlačítko a Jablotron 100 provede požadovanou akci. Stejně tak pohodlé je ovládání přes mobilní telefon, notebook nebo tablet a to odkudkoliv, přes internet.

jablotron 100

Nadčasový design - vzhled jednotlivých prvků Jablotron 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Každý komponent je propracovaný do nejmenšího detailu a bude se hodit do jakéhokoli interiéru. Vybrané komponenty dodáváme i v několika barevných variantách, např. v barvě dveří (magnetické detektory) nebo si můžete vybrat barvu venkovní sirény z několka odstínů a provedení tak, aby co nejlépe ladila k fasádě Vašeho domu. Dokážeme jednotlivé komponenty barevně sladit s interiérem střeženého prostoru.

jablotron 100

Dostupný odkudkoliv – alarm Jablotron 100 se snadno ovládá také vzdálě, přes internet a to jak z mobilního telefonu nebo notebooku tak i například z tabletu. Můžete z pohodlí dovolé u moře kdykoliv například zapnout zavlažování zahrady, nebo rozsvítit osvětlení u domu, nebo třeba otevřít vjezdovou bránu. Pokud systém doplníte o detektor pohybu s integrovanou kamerou, můžete si jednodušše važádat aktuální snímek z kamery. To Vám nabízí jedině Jablotron 100.

jablotron 100

Svobodný výběr – alarm Jablotron 100 nabízí absolutní svobodu výběru a přizpůsobí se potřebám zabezpečení domů, bytů, kanceláří i rozsáhlých objektů. Naplánujeme jeho rozsah dle libosti a potřeb. Drátové i bezdrátové komponenty je možné libovolně kombinovat a díky tomu nejsme limitováni rozsahem objektu.

jablotron 100

Multifunkční použití – Jablotron 100 chrání nejen před zloději, ale také před požárem, zaplavením nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata. Umožňuje využití špičkové techniky naplno.

jablotron 100

Šetrná instalace – kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu Jablotron 100 umožňuje instalaci šetrnou jak pro objekt, tak i pro peněženku. Maximální využití bezdrátových technologií umožňuje ušetřit spoustu nákladů na realizaci kabelových rozvodů, vrtání do zdí a instalací nevzhledných lišt nebo kabelových chrániček. Instalace bezdrátových prvků je nenáročná na čas a zaručí pořádek při samotné montáži. Žádný prach v domě a dlouhé uklízení po „montérech“, to je s Jablotron 100 již minulostí.

jablotron 100

Skutečné bezpečí - 3 měsíce střežení bezpečnostní službou ZDARMA. Bezpečí profesionálně nainstalovaného alarmu s nepřetržitým dohledem a zásahem při poplachu. Nabízíme Vám 3 měsíce celkové ochrany ZDARMA při montáži Jablotron 100 jako standard! Můžete si tak vyzkoušet, jaké to je být střežen profesionály a to bez dalších závazků.