+420 737 404 530
electronic@electronic.cz

Elektronické zabezpečovací systémy a alarmy

zabezpečovací systémy a alarmy

Instalujeme elektronické zabezpečovací systémy a alarmy (EZS)

BYTY – RODINNÉ DOMY – FIRMY – PRŮMYSLOVÉ OBJEKTY

  • Bezdrátové i drátové  zabezpečovací systémy a alarmy instalujeme v rozsahu celé ČR i v zahraničí.

  • Poskytujeme záruku až 5 let !

  • Zdarma provádíme zaměření instalace i vypracování cenové nabídky.

  • Zdarma střežení bezpečností agenturou po dobu 3 měsíců, vč. výjezdů zásahové jednotky i signalizace poplachu na Váš mobilní telefon a to bez dalších závazků.

  • Instalujeme prověřené bezpečnostní systémy kvalitních výrobců  – Jablotron, Pradox

  • Doporučíme i Vám ten správný bezpečnostní systém přímo pro Váš objekt.

  • Jednoduché ovládání a vzdálený dohled přes mobilní telefon, tablet nebo notebook.

  • Zkušenosti v oboru již od roku 2002, více než 300 zabezpečených objektů.

BEZDRÁTOVÉ ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČENÍ

zabezpečovací systémy a alarmy

Pokud máte objekt který chcete rychle a spolehlivě zabezpečit, doporučujeme Vám bezdrátové zabezpečovací systémy a alarmy. Bezdrátové řešení zabezpečení objektu vyniká rychlou čistou instalací a snadnou rozšiřitelností o další detektory nebo ovladače. Zařízení je stejně spolehlivé jako zabezpečení „drátovým“ alarmem. Baterie v jednotlivých prvcích, díky modernímí technologii vydží až několik let a na případnou výměnu Vás spolehlivě upozorní s velkým předstihem. Vyjímkou je hlavní záložní akumulátor, který má životnost cca. 4 roky. Rozsah objektu není limitující, bezdrátové zabezpečovací systémy a alarmy lze instalovat i v rozsáhlých objektech.

DRÁTOVÉ ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČENÍ

zabezpečovací systémy a alarmy

Stavíte, rekonstruueje ? Je možné realizovat kabelové rozvody ?  Potom je drátové řešení právě pro Vás. Detektory a obecně všechny drátové prvky jsou levnější, než je tomu u bezdrátových systémů. Drátové zabezpečovací systémy a alarmy jsou sice časově náročnější na instalaci, ale pořizovací cena je v konečném součtu shodná jako bezdrátové řešení, ale do budoucna nebudete řešit výměnu baterií v jednotlivých detektorech a ovladačích. Systém se tak stává po instalaci témměř bezúdržbový. Vyjímkou je nutnost výměny hlavního záložního akumulátoru cca, každé 4 roky, ale tato investice je v řádech několika stokorun a toto je nutné řešit i u bezdrátových systémů. Rozsah objektu není limitující a pokud budete chtít zabezpečit některou část objektu, kam není snadné dráty rozvést, lze systém jednodušše kombinovat i s bezdrátovými komponenty.

STŘEŽENÍ OBJEKTU PULTEM CENTRÁLNÍ OCHRANY (PCO)

zabezpečovací systémy a alarmy

Služba zahrnuje 3 měsíce střežení objektu profesionální bezpečnostní agenturou a v případě poplachu také výjezd zásahové jednotky a to upně zdarma (počet výjezdů po dobu 3 měsíců není omezen). Po uplynutí 3 zkušebních měsíců je již služba zpoplatněna. Ceny jsou od 480,- Kč / měs. vč. DPH pro rodinný dům nebo byt a částkou 480,- Kč bez DPH pro komerční objekty. Zřízení služby je zdarma a lze ji využít v rámci celé ČR. Využitím této služby se nijak nezavazujete k budoucímu využití placených služeb. Nenabízíme pouze zabezpečovací systémy a alarmy, ale komplexní zajištění ochrany objektů.

PRONÁJEM ZABEZPEČOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Pokud stavíte dům, odjíždíte na dovolenou nebo se jen dočasně obáváte o svůj majetek a chcete dočasně objekt střežit alarmem, nabízíme pronájmy bezdrátových zabezpečovacích zařízení za zlomek jejich pořizovací ceny. Velkou výhodou je snadná a rychlá montáž i demontáž. Signalizace poplachu sirénou, na mobiní telefony i na bezpečnostní agentru nebo policii.

CENÍK TYPOVÝCH INSTALACÍ - BYT - DŮM - FIRMA

NAŠI PARTNEŘI V OBLASTI ZABEZPEČENÍ OBJEKTŮ

zabezpečovací systémy a alarmy

zabezpečovací systémy a alarmy

zabezpečovací systémy a alarmy